CIEKAWE ATRAKCJE CZEKAJĄ NA PASJONATÓW AKCESORIÓW WOJSKOWYCH

 CIEKAWE ATRAKCJE CZEKAJĄ NA PASJONATÓW AKCESORIÓW WOJSKOWYCH

Sprzedaż mienia powojskowego cieszy się od lat nieustającą popularnością wśród wiernego grona stałych klientów. W Poznaniu oddział regionalny Agencji Mienia Wojskowego już od 4 lat oferuje sprzedaż mienia w sklepie stacjonarnym, którego oferta skierowana jest m.in. do miłośników militariów, myśliwych, harcerzy, wędkarzy, leśników, pracowników służb mundurowych, rolników oraz młodzieży. Dzięki regularnie organizowanym akcjom promocyjnym, klienci mają możliwość dokonywania zakupów wybranego asortymentu w jeszcze niższych cenach. I tym razem poznański oddział AMW przygotował dla swoich klientów moc atrakcji, z okazji IV urodzin sklepu. W dniach 9 – 11.03.2021 r. dostępna będzie specjalna oferta asortymentowa, w przygotowanych na tą okazję, urodzinowych cenach. W ofercie znajdą się m.in. lornetki, czapki futrzane, kabury do pistoletów, gogle, odzież wojskowa i obuwie w wersji pustynnej, odzież zimowa i obuwie specjalne, plecaki, bęben orkiestrowy, instrument klawiszowy Yamaha, aparat cyfrowy Sony, i wiele innych. Ponadto odbędzie się konkurs na najlepszy rym o zakupach w sklepie, w którym przewidziano dla zwycięzców atrakcyjne nagrody.

„ Ułóż krótki rym wojskowy- upominek masz gotowy”

Klienci sklepu mogą liczyć także na słodki poczęstunek, atrakcyjne upominki dla kupujących, a przede wszystkim na najniższe z możliwych ceny wybranego asortymentu.

Poznański sklep nie zapomniał także o Paniach, które obchodzą swoje święto 8 marca. Dla Pań, które odwiedzą nasz sklep w czasie akcji promocyjnej, przygotowane są także specjalne upominki. Zapraszamy wszystkich na urodzinowy „festiwal cen” w następujących godzinach:

Wtorek 9.03.2021 r. – g. 10.00 – 17.30

Środa 10.03.2021 r. – g. 9.00 – 17.00

Czwartek 11.03.2021 r. – g. 10.00 – 17.30.

źródło: Oddział Regionalny AMW w Poznaniu