Cool!turalny Weekend w Koninie

 Cool!turalny Weekend w Koninie

Koncerty, dj, strefa chilloutu, rodzinna niedziela – tak zapowiada się Cool!turalny Weekend na Bulwarze Nadwarciańskim. Impreza odbędzie się od 25-27 czerwca i będzie dobrym początkiem wakacji w mieście.

W ostatni czerwcowy weekend, przez trzy dni na wszystkich, którzy wybiorą się na bulwar czekać będzie sporo atrakcji na świeżym powietrzu.

Już w piątek (25 czerwca) od godz. 16.00 do północy czynne będą food trucki ze strefą chilloutu, o godz. 19.00 na scenie przy amfiteatrze od strony CKU rozpoczną się energetyczne koncerty. Zagrają dwa konińskie zespoły: The Presja i Father’s Friends. 

Sobota (26 czerwca) należeć będzie do food trucków, które otwarte zostaną już w samo południe. O godz. 20.00 rozpocznie się wieczór z muzyką klubową. Na scenie pojawi się pochodzący z Konina dj neeVald, któremu towarzyszył będzie Banan on Sax.

Ostatni dzień to Rodzinna Niedziela przygotowana przez Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie. 27 czerwca od godz. 15.00 na scenie będziemy mogli podziwiać młodych tancerzy oraz piosenkarzy na co dzień uczestniczących w zajęciach MDK. Nie zabraknie niespodzianek. Tego dnia także będzie można zjeść coś smacznego, w godz. 12.00 – 20.00.

Organizatorem imprezy jest Miasto Konin.

źródło: UM w Koninie