Konin: Filmowe Walentynki w Kinie Oskard

 Konin: Filmowe Walentynki w Kinie Oskard

Zamiast rwać płatki z kwiatka i zastanawiać się „Kocha – nie kocha?”, weź sprawy w swoje ręce i zaproś ukochaną osobę 14 lutego na wyjątkowe walentynki do Kina Oskard!

Chcesz, by ten dzień zapadł jej w pamięć? Wyślij tekst do kina, który zostanie umieszczony na ekranie przed seansem. Może to być autorski wiersz, rymowanka albo proste, ale szczere wyznanie miłości.

Tekst nie może być dłuższy niż 400 znaków. Należy wysłać go na adres: kinooskard@ckis.konin.pl

A może jeszcze romantyczne zdjęcie na pamiątkę? W foyer kina na uczestniczki i uczestników będzie czekała ścianka i walentynkowe gadżety – do wykorzystania przy fotografowaniu. Wasz pomysł, Wasze zdjęcie! Ale jeśli ktoś chciałby się  podzielić, jakie miłosne foto udało się zrobić w kinie – warto dodać je na Facebook i oznaczyć Kino Oskard.

Do wyboru są dwa walentynkowe seanse: o 18.00 „Heaven in hell”, a o 20.30 „Titanic: 25. rocznica w 3 D”.

„Heaven in hell” to historia miłości, która nie miała prawa się zdarzyć…Olgę (Magdalena Boczarska) i Maksa (Simone Susinna) dzieli 15 lat różnicy. Ona kobieta sukcesu o ugruntowanej pozycji, matka dorosłej córki, on przystojny, młody mężczyzna czerpiący z życia garściami i żyjący chwilą.

Zdawać by się mogło, że te dwa odmienne światy nigdy się nie spotkają, a jednak los postawił ich sobie na drodze. Olga nie potrafi poradzić sobie z mieszanką sprzecznych uczuć, które nią targają: poczuciem odpowiedzialności, wstydu, namiętności i tęsknoty za czymś, czego do tej pory nie doświadczyła. Natomiast Maks uświadamia sobie, że życie z dnia na dzień już mu nie odpowiada, a kobieta, którą spotkał jest miłością jego życia.

Z okazji 25. rocznicy premiery kultowy „Titanic” Jamesa Camerona ponownie na dużym ekranie! Film zremasterowany w 3D powraca na ekrany kin od 10 lutego. W tej przejmującej historii miłosnej zobaczymy niezapomniany duet zdobywców Oscara® Leonardo DiCaprio i Kate Winslet. Ich płomienny romans rozgrywa się w czasie feralnego, dziewiczego rejsu „niezatapialnego” Titanica, największego ruchomego obiektu, jaki kiedykolwiek zbudowano.

Bilety na każdy seans w cenie 18 zł kupić można  w kasie Kina Oskard i na www.ckis.konin.pl