Konkurs na wykonanie palmy wielkanocnej bez zmian

 Konkurs na wykonanie palmy wielkanocnej bez zmian

Centrum Kultury i Sztuki w Koninie informuje, że nie zmieniają się zasady przyjmowania palm na Konkurs. Palmy należy dostarczyć 25 marca (czwartek) w godzinach 14.00-16.00 do Klasztoru oo. Franciszkanów ul. Reformacka 2 wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto podejmie się stworzenia tradycyjnej palmy wielkanocnej, wykorzystując naturalne materiały. Można użyć suszonych kwiatów, zielonych gałązek czy kolorowej bibuły. Minimalna wysokość palm to 30 cm. Uczestnicy indywidualni zgłaszają 1 palmę, szkoła – maksymalnie 3 palmy.

Prace oceni Komisja artystyczna powołana przez organizatorów, która przyzna nagrody i wyróżnienia. Podsumowanie Konkursu i wręczenie nagród odbędzie się 11 kwietnia. O formule rozstrzygnięcia, będziemy informować.

Regulamin, karty zgłoszenia można znaleźć na: www.ckis.konin.pl

Informacji udziela Renata Rudowicz – CKiS, tel. (63) 274 66 06,

e-mail: r.rudowicz@ckis.konin.pl

Organizatorzy Konkursu Centrum Kultury i Sztuki oraz Klasztor oo. Franciszkanów w Koninie zachęcają do tworzenia palm i podtrzymywania tradycji związanych ze świętami Wielkiej Nocy. To okazja do międzypokoleniowej integracji, wspólnej zabawy i rozwijania plastycznych umiejętności.

źródło: CKiS w Koninie