Oscarowy Weekend w Kinie Centrum

 Oscarowy Weekend w Kinie Centrum

Kino Centrum zaprasza na Oscarowy Weekend od 11 do 13 czerwca.

Widzowie obejrzą filmy nagrodzone w tym roku statuetkami, nie zabraknie też polskiego kandydata do Oscara. Podczas Oscarowego Weekendu w Kinie Centrum pokażemy pięć wyjątkowych filmów, w tym polskiego kandydata do Oscara ,,Śniegu już nigdy nie będzie” Małgorzaty Szumowskiej i Michała Englerta. Film, niestety, nie znalazł się na krótkiej liście w kategorii najlepszy film międzynarodowy, ale z pewnością jest to produkcja, którą warto zobaczyć.
W repertuarze oscarowego weekendu znajdzie się również film ,,Ojciec” z Anthonym Hopkinsem, nagrodzonym Oscarem za najlepszą rolę męską pierwszoplanową. Film zdobył też drugiego Oscara za najlepszy scenariusz adaptowany.
Weekend z Oscarami w Kinie Centrum to również spotkanie z filmem ,,Na rauszu” z Madsem Mikkelsenem w roli głównej. Ta produkcja zdobyła statuetkę za najlepszy film międzynarodowy.
Z kolei ,,Tenet” , nowy thriller Christophera Nolana, to spektakularny obraz science fiction. Film zdobył Oscara za najlepsze efekty specjalne.
Kolejny film podczas Oscarowego Weekendu to zdobywca dwóch Oscarów: za najlepszy dźwięk i najlepszy montaż – film „Sound of Metal” .
Oscarowy Weekend w Kinie Centrum

11 czerwca: 18.00 Ojciec 20.00 Na rauszu
12 czerwca: 16.00 Ojciec 20.00 Tenet
13 czerwca 16.00 Sound of Metal​

źródło i materiały graficzne: KDK Kino Centrum

18.15 Śniegu już nigdy nie będzie 20.30 Ojciec Bilety: ulgowy 16 zł, normalny 18 zł.