Ostrów Wielkopolski wraz z zespołem Sound’n Grace 26.06. powita lato!

 Ostrów Wielkopolski wraz z zespołem Sound’n Grace 26.06. powita lato!

To będzie koncertowe rozpoczęcie wakacji w Ostrowie Wielkopolskim!
Już w sobotę 26 czerwca, o godzinie 20:00 na ostrowskim Rynku wystąpi zespół Sound’n’Grace. Na wydarzenie zaprasza Prezydent Miasta Ostrowa Wielkopolskiego Beata Klimek.

– Genialne głosy, niezapomniana dawka pozytywnej energii i muzyki na najwyższym poziomie – takie będzie rozpoczęcie kulturalnego lata w Ostrowie Wielkopolskim. Już w sobotę, o godzinie 20:00, specjalnie dla Was koncert Sound’n’Grace, zespołu wokalistów wykonującego muzykę gospel, soul, R&B i funk. Posłuchajcie Sound’n’Grace w sobotę na ostrowskim Rynku, a z pewnością ich pokochacie!  Zapraszam ja i zaprasza Sound’n’Grace!

mówi Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.

Historia zespołu Sound’n’Grace sięga 2005 roku, kiedy to Anna Żaczek-Biderman i Kamil Mokrzycki powołali projekt do życia.  Od tytułu „Najlepszego chóru w Polsce” wg jurorów programu „Mam Talent”, po liczne współprace z takimi artystami jak Sylwia Grzeszczak, Mrozu, Afromental, Margaret, Zbigniew Wodecki czy Maryla Rodowicz. Piosenki Sound’n’Grace można było usłyszeć również w filmie “Listy do M2” oraz w serialu “Prawo Agaty”.

MTV Europe Music Awards okrzyknął S’n’G „Najlepszym Polskim Wykonawcą 2015”, zaś album „Atom” w ciągu niespełna roku okrył się platyną. Największe przeboje to “Dach”, “Na pewno”, “Idealnie”, utwór “100” z gościnnym udziałem Filipa Lato czy “Nic do stracenia” z Mrozem.

Łącznie zespół wydał trzy autorskie albumy – “Atom”, “Życzenia” oraz najnowszy “Początek”, pochodzący z 2021 roku. Album promuje singiel “Nasz ślad” nagrany wspólnie z Kamilem Bednarkiem. Nie zabrakło również międzynarodowej współpracy. Utwór “Cut through” powstał przy udziale amerykańskiego wokalisty i producenta Josefa Hedingera. To kompozycja, nad którą pracowały topowe nazwiska ze świata muzycznego, m.in. 10-krotni zdobywcy nagród Grammy – Bruno Mars i Philip Lawrence. „Początek” to piętnaście pełnych radości utworów, które są opowieścią o nadziei i próbie rozpoczęcia wszystkiego na nowo. Album idealny na współczesne czasy.

Zespół liczy ponad 18-stu wyjątkowych wokalistów. Koncertuje w składzie 10-osobowym, któremu towarzyszą jedni z najlepszych muzyków w naszym kraju.

źródło: UM w Ostrowie