Wracam do Kina Centrum!

 Wracam do Kina Centrum!

Wielkie otwarcie Kina Centrum w piątek, 21 maja! Zapraszamy przed duży ekran, by znów poczuć niesamowitą atmosferę kina, za którą wszyscy tak tęskniliśmy.

Dla widzów, którzy odwiedzą tego dnia Kino Centrum będziemy mieli niespodzianki – kinowe gadżety oraz tańsze bilety do kina! A towarzyszyć nam będzie hasło ,,Wracam do Kina Centrum”.

Od 21 maja zapraszamy dzieci na film ,,Psy i koty: łapa w łapę”, czyli kino familijne ze zwierzakami w rolach głównych. Dla młodzieży i dorosłych widzów w repertuarze filmy: ,,Music” oraz ,,Ściema po polsku”.

,,Music” to film wyreżyserowany przez australijską piosenkarkę, kompozytorkę i autorkę tekstów Się. Zu – w tej roli Kate Hudson, zostaje opiekunką swojej przyrodniej siostry, autystycznej nastolatki imieniem Music. Zu jest zupełnie nieprzygotowana do nowej roli i początkowo odnosi wrażenie, że nawiązanie kontaktu z dziewczyną jest niemożliwe. Stopniowo bohaterowie filmu uczą się radzenia sobie z nieoczekiwanymi wyzwaniami, jakie stawia przed nimi los.

,,Ściema po polsku” to z kolei komedia o tym jak to w Polsce kręci się film. Poznamy trzech przyjaciół – biznesmenów, według których wystarczy kamera, kilka kartek niedokończonego scenariusza oraz obietnica sławy dla atrakcyjnych dziewcząt, które pojawiają się na castingu.

Od 24 maja w repertuarze Kina Centrum znajdą się również ,,Najlepsze polskie krótkie metraże 2021”. To zestaw czterech filmów – bardzo odważnych, nowatorskich, prowokacyjnych i poruszających tematy tabu, których próżno szukać na polskich ekranach. Będą to filmy ,,Alicja i żabka” w reżyserii Olgi Bołądź, ,,We Have One Heart” Katarzyny Warzechy, ,,Noamii”” Antonio Galdameza oraz głośny już dokument ,,Wielki strach” Pawliny Carlucci Sforzy.

Zapraszamy do Kina Centrum!

Źródło: Kino Centrum