Konińskie amazonki zorganizowały marsz różowej wstążeczki. Na ulicach miasta zachęcały kobiety do samobadania, przypominając, że nowotwór piersi jest możliwy do całkowitego wyleczenia pod warunkiem jego wykrycia we wczesnym stadium.
Konińskie amazonki zorganizowały marsz różowej wstążeczki. Na ulicach miasta zachęcały kobiety do samobadania, przypominając, że nowotwór piersi jest możliwy do całkowitego wyleczenia pod warunkiem jego wykrycia we wczesnym stadium.