Motomikołaje dla konińskich dzieci

 Motomikołaje dla konińskich dzieci

Mikołaje na motocyklach pojawią się na Placu Zamkowym w Koninie już w sobotę, 3 grudnia!

To już szósta edycja akcji podczas której Motocyklowa Grupa z Konina sprawi, że na twarzach konińskich dzieci zagości uśmiech.

Wydarzenie o godzinie 10.00 rozpocznie przejazd Mikołajów na motocyklach ulicami Konina. Zakończy się on na Placu Zamkowym gdzie o godzinnie 11.00 czekać będzie moc atrakcji dla najmłodszych.

Na maluchy czekają zabawy i ciekawe konkursy, a także słodycze, którymi częstować będą Motomokołaje. Będą one mogły również usiąść na motocyklach, zrobić sobie zdjęcia oraz porozmawiać z motocyklowymi Mikołajami.

motomikołaje Konin - plakat

Z roku na rok wydarzenie to cieszy się coraz większą popularnością wśród mieszkańców oraz ich pociech.

„Bardzo nas to cieszy, gdyż wspaniale jest dawać bezinteresownie radość innym, a w szczególności dzieciom. Mamy też świadomość, że na naszej akcji pojawiają się dzieci, dla których słodycze otrzymane podczas tej akcji będą jedynym prezentem otrzymany, w tym wyjątkowym okresie zbliżających się Świąt. O nich myślimy ze szczególną troską i na nich koncentrujemy swoją szczególną uwagę.” – podkreślają organizatorzy wydarzenia.

Jeszcze przez 3 dni trwa zrzutka, z której wpływy w całości zostaną przeznaczone dla dzieci.
Do zrzutki dołączyć można pod adresem: https://zrzutka.pl/xuc8dj?fbclid=IwAR3dI5ptUiufzKSpLuM2TjZTBQ7wheViD9RoYOmtNmyY8rpNABvlPx9vFWs

O godzinie 10.00 na Placu Zamkowym pojawi się również pomocnik Mikołaja z pyszną grochówką!

źródło: MGzK