VI Bieg Motyli (jesień 2023)

 VI Bieg Motyli (jesień 2023)

Bieganie to styl życia, tak samo jak pomaganie!
Jedno i drugie jest proste dla tych, co trenują, a zatem – w ramach treningu ciała, serc i ducha.

Bieg Motyli odbywa się wokół Jeziora Maltańskiego. Każda kolejna edycja przyciąga coraz większą ilość uczestników! Poprzez sport, dobrą zabawę, pragniemy mówić o Hospicjum i jego potrzebach. Chcemy pokazywać, że to prawdziwy Dom na czas choroby!

Bieg odbędzie się 24 WRZEŚNIA 2023 roku nad Jeziorem Maltańskim w Poznaniu. Dystans, który należy pokonać, aby ukończyć bieg wynosi 5 400 metrów. To trasa wokół jeziora. START i META oraz Biuro Zawodów zlokalizowane będą na mecie Toru Regatowego Malta (od ulicy Wiankowej). Każdy może wziąć udział w Biegu, bez względu na wiek czy kondycję fizyczną. Dystans można przebiec, przejść lub przejechać (jednak kółka dozwolone są dla dzieci i wózkowiczów).

Aby wziąć udział w biegu należy zarejestrować się do dnia 10 września oraz uiścić opłatę startową, która jednocześnie stanowi darowiznę na rzecz Hospicjum Palium w Poznaniu. Dla najlepszych przewidziane są atrakcyjne nagrody!

Więcej szczegółów i odpowiedzi zawarto w regulaminie Biegu, z którym należy zapoznać się przed zarejestrowaniem uczestnictwa. W dniu startu należy zgłosić się Biurze Zawodów wraz z dokumentem potwierdzającym tożsamość zawodnika lub opiekuna rejestrującego zawodnika niepełnoletniego.
źródło: Polskie Towarzystwo Opieki Paliatywnej Oddział w Poznaniu