Reklama

Dlaczego warto?

Prawdopodobnie każdy w swoim życiu choć raz spotkał się ze stwierdzeniem, że reklama jest dźwignią handlu. Interpretując to pojęcie, można dojść do wniosku, że bez reklamy nie ma sprzedaży. Wychodząc naprzeciw aktualnym realiom poniżej proponujemy państwu dogodne formy reklamy.

Baner Główny duży poziomy – Baner A

Baner główny jest graficznym elementem reklamowym umieszczonym centralnie w górnej części naszej strony. Kliknięcie w baner powoduje przejście do reklamowanego serwisu. Reklama prezentowana na stronie głównej.

Specyfikacja techniczna: duży główny baner poziomy – 1200*200px w rotacji z innymi banerami

Baner duży poziomy – Baner B

Baner główny jest graficznym elementem reklamowym umieszczonym centralnie w środkowej części naszej strony. Kliknięcie w baner powoduje przejście do reklamowanego serwisu. Reklama prezentowana na stronie głównej.

Specyfikacja techniczna: duży główny baner poziomy – 1200*200px w rotacji z innymi banerami

Baner Średni Kwadratowy – Baner C

Baner średni kwadratowy zlokalizowany w prawej części strony to graficzny element reklamowy umieszczony na stronie głównej. Baner nie podlega rotacji z innymi banerami. Kliknięcie w baner powoduje przejście do reklamowanego serwisu.

Specyfikacja techniczna: duży główny baner poziomy – 500*500px

Baner Średni Kwadratowy – Baner D

Baner średni kwadratowy zlokalizowany w dolnej części strony to graficzny element reklamowy umieszczony na stronie głównej. Baner nie podlega rotacji z innymi banerami. Kliknięcie w baner powoduje przejście do reklamowanego serwisu.

Specyfikacja techniczna: duży główny baner poziomy – 500*500px

PRZYKŁADY

Ponadto jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i sugestie, postaramy dostosować swoje możliwości do Państwa potrzeb. W związku z powyższym prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny, celem uzgodnienia szczegółów reklamy oraz cen.

Kontakt

    Lub wyślij wiadomość na:
    reklama@wielkopolska.tv