Kontakt


Jak odbierać TV Wielkopolska? - Wystarczy mieć dekoder cyfrowych telewizji kablowych INEA lub ASTA-NET. Za pośrednictwem jednych z największych kablówek w naszym województwie, można całą dobę oglądać kanał TV Wielkopolska w takich miastach, jak Poznań, Gniezno, Piła, Konin, Leszno, Kalisz oraz niemal w każdej wielkopolskiej gminie, a nawet w części województwa zachodniopomorskiego.

Wielkopolska Telewizja Informacyjna Sp. z o.o.
ul. Zakładowa 7, 62-510 Konin
NIP: 665-298-58-93, KRS: 0000397564, REGON: 301934988
Redakcja - tel. +48 536 702 725, redakcja@wielkopolska.tv
Reklama - tel. +48 531 307 078, reklama@wielkopolska.tv
Prezes zarządu, właściciel WTI Sp. z o.o.
Tadeusz Wawrzyniak
t.wawrzyniak@wielkopolska.tv
Sekretariat / księgowość:
Magdalena Dobiszewska
m.dobiszewska@wielkopolska.tv
Reklama / dyrektor handlowy:
Mariola Jagiełowicz
m.jagielowicz@wielkopolska.tv
Specjaliści ds. promocji:
Olga Szymkowiak - o.szymkowiak@wielkopolska.tv
Współpraca reklamowa:
Emisja spotów wideo na portalu internetowym Wielkopolska.TV
Agencja MOVIads Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Przybyszewskiego 38/2, 01-824 Warszawa
tel. 22 100 43 75, tel. kom. 575 929 320, reklamodawca@moviads.pl
Redaktor naczelny, szef programowy:
Piotr Czmil
p.czmil@wielkopolska.tv
Zastępca redaktora naczelnego:
Monika Juzala
m.juzala@wielkopolska.tv
Wydawca programu "TV Konin":
Greta Kaczmarek - g.kaczmarek@wielkopolska.tv
Zespół redakcyjny:
Emilia Grądziel - e.gradziel@wielkopolska.tv
Marcin Cieślik - m.cieslik@wielkopolska.tv
Emisja i montaż:
Adrian Gutowski (producent tv) - a.gutowski@wielkopolska.tv
Szymon Guźniczak (producent tv) - s.guzniczak@wielkopolska.tv
Marek Deręgowski - m.deregowski@wielkopolska.tv
Obsługa studia, produkcja filmowa:
Gerard Marchewka - g.marchewka@wielkopolska.tv
Reporterzy w terenie:
Poznań: Adrian Byczyk - a.byczyk@wielkopolska.tv
Przemysław Przybyłowicz - p.przybylowicz@wielkopolska.tv
Kalisz: Marcin Cieślik - m.cieslik@wielkopolska.tv
Gerard Marchewka - g.marchewka@wielkopolska.tv
Leszno: Stanisław Klamecki, Marek Flak, Patryk Czaiński - leszno@wielkopolska.tv
Piła: zespół reporterów TV ASTA - redakcja@tvasta.pl
Międzychód: Bolesław Musiał - b.musial@wielkopolska.tv
Konin: Grzegorz Kamiński - g.kaminski@wielkopolska.tv
Gerard Marchewka - g.marchewka@wielkopolska.tv

KOMUNIKAT NADAWCY:

Nadawcą kanału pod nazwą "TV Wielkopolska", rozpowszechnianego za pośrednictwem sieci kablowych na terenie województwa wielkopolskiego, na podstawie koncesji nr 500/2012-TK, jest Wielkopolska Telewizja Informacyjna Sp. z o.o. z siedzibą w Koninie. Nazwa oraz logo TV Wielkopolska stanowią znaki zastrzeżone w Urzędzie Patentowym Rzeczypospolitej Polskiej. Organem właściwym w sprawach telewizji jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji ul. Skwer Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Polski 9, 01-015 Warszawa, tel. 22 5973000, fax 22 597 3180, www.krrit.gov.pl

Formularz kontaktowy
Wiadomość wysłana Wyślij jeszcze jedną


Ta strona korzysta z plików cookie.