Kontakt


Wielkopolska Telewizja Informacyjna Sp. z o.o.
ul. Zakładowa 7, 62-510 Konin
NIP: 665-298-58-93, KRS: 0000397564
Redakcja: Konin, ul. Kleczewska 37
Prezes zarządu, właściciel WTI Sp. z o.o.
Tadeusz Wawrzyniak
Sekretariat (w godzinach 8:00-18:00):
Magdalena Dobiszewska
m.dobiszewska@wielkopolska.tv
tel. 536-702-725
Redaktor naczelny, szef anteny:
Piotr Czmil
p.czmil@wielkopolska.tv
redakcja@wielkopolska.tv
Wydawca programu,
zastępca redaktora naczelnego:

Monika Juzala
m.juzala@wielkopolska.tv
Zespół redakcyjny:
Greta Kaczmarek - g.kaczmarek@wielkopolska.tv
Emilia Grądziel - e.gradziel@wielkopolska.tv
Marcin Cieślik - m.cieslik@wielkopolska.tv
Reporterzy w terenie:
Poznań: Adrian Byczyk - a.byczyk@wielkopolska.tv
Kalisz: Marcin Cieślik - m.cieslik@wielkopolska.tv
Leszno: S. Klamecki, M. Flak, P. Czaiński - leszno@wielkopolska.tv
Piła: zespół reporterów TV ASTA - redakcja@tvasta.pl
Międzychód: Bolesław Musiał - b.musial@wielkopolska.tv
Konin: Gerard Marchewka - g.marchewka@wielkopolska.tv,
Grzegorz Kamiński - g.kaminski@wielkopolska.tv
Emisja i montaż:
Adrian Gutowski (kierownik produkcji) - a.gutowski@wielkopolska.tv
Szymon Guźniczak (kierownik techniczny) - s.guzniczak@wielkopolska.tv
Marek Deręgowski - m.deregowski@wielkopolska.tv
Agencja reklamowa:
reklama@wielkopolska.tv
Krzysztof Gadomski - dyrektor handlowy - k.gadomski@wielkopolska.tv
Formularz kontaktowy
Wiadomość wysłana Wyślij jeszcze jedną


Ta strona korzysta z plikĂłw cookie.