Kontakt


Wielkopolska Telewizja Informacyjna Sp. z o.o.
ul. Zakładowa 7, 62-510 Konin
NIP: 665-298-58-93, KRS: 0000397564, REGON: 301934988
Redakcja - tel. +48 536 702 725, redakcja@wielkopolska.tv
Reklama - tel. +48 531 307 078, reklama@wielkopolska.tv
Prezes zarządu, właściciel WTI Sp. z o.o.
Tadeusz Wawrzyniak - t.wawrzyniak@wielkopolska.tv
Redaktor naczelny, szef programowy:
Piotr Czmil - p.czmil@wielkopolska.tv
Zastępca redaktora naczelnego:
Monika Juzala - m.juzala@wielkopolska.tv
Sekretarz redakcji:
Marcin Cieślik - m.cieslik@wielkopolska.tv
Wydawca serwisu konińskiego:
Greta Kaczmarek - g.kaczmarek@wielkopolska.tv
Dziennikarze:
Emilia Grądziel - e.gradziel@wielkopolska.tv
Reporterzy:
Poznań: Adrian Byczyk - a.byczyk@wielkopolska.tv
Przemysław Przybyłowicz - p.przybylowicz@wielkopolska.tv
Kalisz: Gerard Marchewka - g.marchewka@wielkopolska.tv
Leszno: Medialne-Centrum.pl - leszno@wielkopolska.tv
Piła: zespół reporterów TV ASTA - redakcja@tvasta.pl
Międzychód: Bolesław Musiał - b.musial@wielkopolska.tv
Konin: Grzegorz Kamiński - g.kaminski@wielkopolska.tv
Gniezno: Gerard Marchewka - g.marchewka@wielkopolska.tv
Emisja:
Adrian Gutowski (producent tv) - a.gutowski@wielkopolska.tv
Szymon Guźniczak (producent tv) - s.guzniczak@wielkopolska.tv
Marek Deręgowski - m.deregowski@wielkopolska.tv
Księgowość:
Magdalena Dobiszewska - m.dobiszewska@wielkopolska.tv
Dyrektor marketingu:
Mariola Jagiełowicz - m.jagielowicz@wielkopolska.tv
Marketing menedżer, dziennikarz:
Olga Szymkowiak - tel. 531 307 078, o.szymkowiak@wielkopolska.tv
Współpraca reklamowa:
Agencja MOVIads Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Przybyszewskiego 38/2, 01-824 Warszawa
tel. 22 100 43 75, tel. kom. 575 929 320, reklamodawca@moviads.pl
KOMUNIKAT NADAWCY:

Nadawcą kanału pod nazwą "TV Wielkopolska", rozpowszechnianego za pośrednictwem sieci kablowych na terenie województwa wielkopolskiego, na podstawie koncesji nr 500/2012-TK, jest Wielkopolska Telewizja Informacyjna Sp. z o.o. z siedzibą w Koninie. Nazwa oraz logo TV Wielkopolska stanowią znaki zastrzeżone w Urzędzie Patentowym Rzeczypospolitej Polskiej. Organem właściwym w sprawach telewizji jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji ul. Skwer Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Polski 9, 01-015 Warszawa, tel. 22 5973000, fax 22 597 3180, www.krrit.gov.pl

Formularz kontaktowy
Wiadomość wysłana Wyślij jeszcze jedną


Ta strona korzysta z plików cookie.