Kontakt


Jak odbierać TV Wielkopolska? - Wystarczy mieć dekoder cyfrowych telewizji kablowych INEA lub ASTA-NET. Za pośrednictwem jednych z największych dostawców telewizji w naszym województwie, można całą dobę oglądać kanał TV Wielkopolska w takich miastach, jak Poznań, Piła, Konin, Leszno, Kalisz oraz niemal w każdej wielkopolskiej gminie, a nawet na niektórych obszarach województw zachodniopomorskiego i pomorskiego. Jeśli w swoim domu lub mieszkaniu nie mają Państwo dostępu do cyfrowych telewizji kablowych - polecamy oglądać TV Wielkopolska wszędzie poprzez internet.

Wielkopolska Telewizja Informacyjna Sp. z o.o.
ul. Zakładowa 7, 62-510 Konin
NIP: 665-298-58-93, KRS: 0000397564
Prezes zarządu, właściciel WTI Sp. z o.o.
Tadeusz Wawrzyniak
Sekretariat (w godzinach 8:00-18:00):
Magdalena Dobiszewska
m.dobiszewska@wielkopolska.tv
tel. 536-702-725
Reklama / dyrektor handlowy:
Krzysztof Gadomski
tel. 531 307 078
k.gadomski@wielkopolska.tv
reklama@wielkopolska.tv
Redaktor naczelny, szef anteny:
Piotr Czmil
p.czmil@wielkopolska.tv
redakcja@wielkopolska.tv
Zastępca redaktora naczelnego:
Monika Juzala
m.juzala@wielkopolska.tv
Wydawca programów lokalnych:
Greta Kaczmarek - g.kaczmarek@wielkopolska.tv
Zespół redakcyjny:
Emilia Grądziel - e.gradziel@wielkopolska.tv
Marcin Cieślik - m.cieslik@wielkopolska.tv
Reporterzy w terenie:
Poznań: Adrian Byczyk - a.byczyk@wielkopolska.tv
Kalisz: Marcin Cieślik - m.cieslik@wielkopolska.tv
Leszno: S. Klamecki, M. Flak, P. Czaiński - leszno@wielkopolska.tv
Piła: zespół reporterów TV ASTA - redakcja@tvasta.pl
Międzychód: Bolesław Musiał - b.musial@wielkopolska.tv
Konin: Grzegorz Kamiński - g.kaminski@wielkopolska.tv
Obsługa studia, produkcja filmowa:
Gerard Marchewka - g.marchewka@wielkopolska.tv
Emisja i montaż:
Adrian Gutowski (producent tv) - a.gutowski@wielkopolska.tv
Szymon Guźniczak (producent tv) - s.guzniczak@wielkopolska.tv
Marek Deręgowski - m.deregowski@wielkopolska.tv

KOMUNIKAT NADAWCY:

Nadawcą kanału pod nazwą "TV Wielkopolska", rozpowszechnianego za pośrednictwem sieci kablowych na terenie województwa wielkopolskiego, na podstawie koncesji nr 500/2012-TK, jest Wielkopolska Telewizja Informacyjna Sp. z o.o. z siedzibą w Koninie. Nazwa oraz logo TV Wielkopolska stanowią znaki zastrzeżone w Urzędzie Patentowym Rzeczypospolitej Polskiej. Organem właściwym w sprawach telewizji jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji ul. Skwer Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Polski 9, 01-015 Warszawa, tel. 22 5973000, fax 22 597 3180, www.krrit.gov.pl

Formularz kontaktowy
Wiadomość wysłana Wyślij jeszcze jedną


Ta strona korzysta z plikĂłw cookie.