Reklama


Telewizja Wielkopolska – to całodobowy kanał informacyjny w jakości HD. Łączna ilość gospodarstw domowych, do których dociera nasz sygnał (duże miasta i niewielkie wsie), to prawie 500 tysięcy abonentów, co daje około półtora miliona potencjalnych widzów w całym naszym województwie.

Dlaczego warto? -Po pierwsze zasięg. Kanał TV Wielkopolska jest dostępny w jakości HD w największych sieciach telewizji kablowych w województwie. Jesteśmy jedyną alternatywą dla publicznej TVP3 Poznań, oprócz której to właśnie tylko kanał TV Wielkopolska codziennie informuje o sprawach ważnych dla mieszkańców okolic Poznania, Leszna, Konina, Kalisza i Piły. Ponadto emitowany każdego dnia na kanale TV Wielkopolska serwis informacyjny „Telewizji Konin” jest jedynym programem telewizyjnym, skierowanym do mieszkańców wschodniej części Wielkopolski (Konin, Koło, Słupca, Turek). W byłym województwie konińskim nie ma osoby, która nie znałaby naszej marki, w tej okolicy jesteśmy po prostu niezastąpieni! Po drugie – cena. Miesięczna kampania reklamowa na antenie TV Wielkopolska kosztuje niemal tak mało, ile reklama w pierwszym lepszym lokalnym radiu lub na miejskim portalu internetowym czy w gazecie, a przecież liczba naszych odbiorców jest zdecydowanie większa, bo liczona w setkach tysięcy posiadaczy dekoderów cyfrowych kablówek. To się opłaca pod każdym względem!

Jak odbierać TV Wielkopolska?Wystarczy mieć dekoder cyfrowych telewizji kablowych INEA lub ASTA-NET. Za pośrednictwem jednych z największych dostawców telewizji w naszym województwie, można całą dobę oglądać kanał TV Wielkopolska w takich miastach, jak Poznań, Gniezno, Piła, Konin, Leszno, Kalisz oraz niemal w każdej wielkopolskiej gminie, a nawet na niektórych obszarach województwa zachodniopomorskiego. Jeśli w swoim domu lub mieszkaniu nie mają Państwo dostępu do cyfrowych telewizji kablowych – polecamy oglądać TV Wielkopolska w komputerze i na urządzeniach mobilnych pod adresem www.wielkopolska.tv


PLIKI DO POBRANIA:
Prezentacja
Cennik (tabela)
Szczegółowa oferta reklamowaCzytelnicy gazet i portali internetowych zobaczą ofertę Twojej firmy. Słuchacze radia usłyszą o Twojej firmie. A widzowie TV Wielkopolska i ZOBACZĄ i USŁYSZĄ o tym, co potrafi dla nich zdziałać Twoja firma!!!

Byli i obecni Klienci TV Wielkopolska: Koleje Wielkopolskie, Gmina Kazimierz Biskupi, Firma El-Bud Śrem, Gmina Sieraków, Gmina Międzychód, Wielkopolska Gildia Rolno-Ogrodnicza, ZOO Safari Borysew, Liceum Ogólnokształcące w Turku, Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego, Gminna Biblioteka Publiczna w Grzegorzewie, Miasto Słupca, Starostwo Powiatowe w Koninie, Firma Konspol, Gmina Babiak, Starostwo Powiatowe w Gnieźnie, Gmina i Miasto Witkowo, Firma And-Gum Konin, Miasto Konin, Miasto Czarnków, Starostwo Powiatowe w Słupcy, Ośrodek Szkolenia Kierowców Wawrzyniak w Koninie, Miasto Września, Starostwo Powiatowe w Międzychodzie, Poseł na Sejm Bartosz Józwiak, Firma Kupiec, Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie, Miasto Śrem, Gmina i Miasto Nowy Tomyśl, Gmina i Miasto Rychwał, Firma Gumo-Tech Konin, Poseł na Sejm Ryszard Bartosik, Salon Mody Elka, Europoseł Krystyna Łybacka, Europoseł Andrzej Grzyb, Hotel Stara Gorzelnia w Licheniu, Miasto Turek, Gmina Strzałkowo, Intermarche w CH Ferio w Starym Mieście, Gmina Powidz, Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Kole, Przegląd Koniński, Starostwo Powiatowe we Wrześni, Gmina i Miasto Kleczew, Opel Domcar, Grupa TVN, Starostwo Powiatowe w Środzie Wielkopolskiej, Nova TV, Miejski Zakład Gospodarki Odpadami Komunalnymi w Koninie, Zespół Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich, Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Koninie, Telewizja Polska, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie, Zespół Szkół Technicznych w Turku i wielu innych zadowolonych Klientów…

Reklama w TV Wielkopolska:
62-510 Konin
ul. Zakładowa 7
reklama@wielkopolska.tv
tel. 531 307 078
POBIERZ:
Oferta reklamowa TV
Prezentacja TV


Ta strona korzysta z plików cookie.