Reklama


Telewizja Wielkopolska – to całodobowy kanał informacyjny w jakości HD. Łączna ilość gospodarstw domowych, do których dociera sygnał Telewizji Wielkopolska, to prawie 500 tysięcy abonentów, co daje około półtora miliona potencjalnych widzów w całym województwie.

Dzięki multimedialnej sieci INEA, abonentem, mającym dostęp do naszego programu już od najniższego pakietu, abonentem może stać się każdy mieszkaniec naszego wspaniałego województwa. To niewątpliwie zasługa Wielkopolskiej Sieci Szerokopasmowej.

Dużą zasługę w naszej działalności ma także multimedialna sieć INEA, która umożliwia nam nadawanie i przekaz sygnału z Konina (w którym tworzymy i z którego emitujemy TV Wielkopolska), do Poznania, skąd sygnał w jakości HD rozpowszechniany jest na całe wielkopolskie województwo. Sygnał retransmitowany jest także w jakości SD.

Nie wstydzimy się relacjonować wydarzeń z niewielkich wielkopolskich wsi, które są ważne dla mieszkających tam ludzi i które bardzo często ukazują dobry przykład pozostałym mieszkańcom województwa…

Przykładowe reklamy:


PLIKI DO POBRANIA:
Prezentacja
Cennik (tabela)
Szczegółowa oferta reklamowaDyrektor handlowy Krzysztof Gadomski – k.gadomski@wielkopolska.tv

Reklama w TV Wielkopolska: 62-510 Konin ul. Zakładowa 7 reklama@wielkopolska.tv POBIERZ:
Oferta reklamowa TV
Prezentacja TV


Ta strona korzysta z plikĂłw cookie.